Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rohan Team 2003 - 2004

 

Záčátky našeho týmu se začaly psát na konci roku 2003, kdy Jiří Fojtík s Markem Navrátilem a Petrem Bártou příhlásili družstvo na turnaj do Štramberka. Tým doplnili o Romana Chytila, Lukáše Kuhnerta a Martina Kapsu, jelikož jsme spolu již hráli v různých mládežnických týmech ať už futsalových nebo fotbalových a taky jsme spolu chodili pravidelně na akce.

Před turnajem jsme vymýšleli název týmu a jelikož mezi námi bylo oblíbené pití musso, které jsme ředili právě z vína Rohan, tak podle toho vznikl název Rohan Team.

Obrazek

 

 

Getafe Aliens Kopřivnice 2005

 

Po dvou letech, kdy jsme tedy nastupovali pod názvem Rohan team se naše družstvo dost obměnilo. Jelikož jsme neměli stálého brankáře a v brance se střídal pořád někdo jiný ať už to byli hráči z pole Fojtík s Chytilem a nebo přijel na turnaj Radim Kocián či Petr Martinovský, bylo potřeba najít stálého brankáře.

A tak se stala náhoda, když na turnaji Křen Cup, na který šel hrát za pořádající Křen Frenštát, Martin Kapsa se seznámil s Vladimírem Skurkou a před prvním letním turnajem v roce 2005 jsme šli právě za ním, jestli by za nás nešel chytat. A od té doby s náma chodí pravidelně a my pravidelně chodíme na bufet. Dále do týmu přišel Jakub Solanský, který  byl nejmladším členem týmu.

Název Getafe vymyslel po cestě do Lubiny Lukáš Kuhnert a Aliens přidal Martin Kapsa.

 

Obrazek

Getafe Kopřivnice 2006 - přítomnost

 

Jelikož název Aliens nedokázal nikdo z pořadatelů turnajů vyslovit správně a lidi si nás pletli s pojišťovákama místo s vetřelcema, tak jsme Aliens z názvu vypustili a od roku 2006 nastupujeme již pouze pod názvem Getafe Kopřivnice. Náš tým také opustilo několik hráčů.

Především Jiří Fojtík, který nebyl spokojen, ale racionální důvod nám neřekl.

A stálýmï hráči už nejsou ani Marek Navrátil a Jakub Solanský, kteří založili futsalový tým Vanabi Kopřivnice a úspěšně bojují ve futsalové soutěži a s tímto týmem rovněž jezdí na turnaje a jelikož se některé turnaje kříží a na některých nastupujeme dokonce proti sobě už není tolik příležitostí hrát spolu.  

Do týmu naopak přišel Radim Galia, který neměl moc zkušeností s futsalem, ale  stal se z něj stabilní hráč, který dokáže rozhodnout težké zápasy.

 

Obrazek